Popular Post

Posted by : Murat PINAR 24 Temmuz 2010 Cumartesi


Yeni Özellikleri Topluca Verelim ;

Next-Gen Motoru ve Yeni nesil Oyun : Kişisel bilgisayarlara benzersiz bir oyun.Oyunu ; hamle, farklı stil ve fiziksel mücadeleler gerçekçi yapıyor.

Sanal Mod Pro : Sıfırdan kendi kariyerinizi oynuyorsunuz.Fotoğraf ekleme,oyuncu oluşturma ve futbol zaferi .Tüm oyun modlarında 230'u geçkin başarı eklendi!
Gerçek futbol gibi, sahada eğitim yapılıyor ve oyuncular terliyor.Maçları ve diğer uygulamaları sonra oynamak için kaydedebilirsiniz.

Frikik : Frikik olduğunda kaydedip sonra devam edebilirsiniz.Frikik kullanmak için yedekte yer alana oyuncuyuda sahaya çağırabilirsiniz.

Arena Eğitimi : Bireysel yeteneklerinizi ve takımınızı belirleyebilirsiniz.Eğitim oyunu için oyunucu sayısı seçebilirsiniz (11 üzerinden 11, 5-5 , 5-3) ve alanınızı seçebililirsiniz.

360 derece Dribling : 360 derecelik tam kapsam ile , savunmanın her boşluğuna girebilirsiniz ve rakip savunmanın en ufak bir hatasından istifade edip savunmayı alt edebilirsiniz.

Oyun Vücut(Toplu Mücadeleler) :Fifa 11 içinde toplu mücadelelerde oyuncular çok istikrarlı düzeyde , sık sık faul sınırı üzerindedir.Oyun doğal modern futbolun bir parçası olmuştur.

Takım Oyunu : Gelişmiş algoritmalar ile, 50 farklı desen üzerinde yapay inteligencnji oyun kurabilirsiniz.Ekibinizin ortakları ile sahada pozisyon değiştirme ve sağ ayak hareketi için konumunuzu ayarlayabilirsiniz.

Online Oyun : Fifa 11 EA sunucularına bağlanmaya gerek kalmadan arkadaşlarınla turnuva ve Online oyun oynama fırsatı kazandırıyor.
Futbolcu Topluluğu : easportsfootball.com 'da fifa topluluğuna katılabilirsiniz.Vitrin çalarınızı ve arkadaş listenizi oluşturabilirsiniz.

Orjinallik : 30 resmi lisanslı lig , 500 takım ve 15.000 üzerinde oyuncu var.


MP3 Own : Stadyumda da şarkılar çalacak.Atmosfer oyunun kendisinden daha önemli.Ve yeni tezahüratlar eklendi.

Kaleciler : Kaleciler gerçekten iyi.Kalecileri sadece bırakın . Onlar bir hedef amaç doğrultusundalar.Kaleciler daha iyi ve daha dinamik.Oyunun &75'i tamamlandığı için kaleci özellikleri bu kadar.

Kullanıcı Desteği : EA Ekran görüntülerini açıklayacak.

PC ve Konsol Farklılıkları : Bir fark yok.Pro passing dışında.ancak Pc ye Pro Passing gelebilir.Bunu ileride göreceğiz. Şimdilik birşey söyleyemeyiz.

PC = Next Gen = 2 yıl süren çalışmalar sonucunda PC'ler Next-Gen konusunda konsolu geçti. Fifa 11 PC konsollardaki tüm ek değişiklikleri içeriyor.Fifa 11 PC gerçekten ses getirecek.

Fifa 11 hakkındaki Yorumlar : Fifa 11 PC sıfırdan yazılmış.Son sürüm motoru ile Xbox 360 ve Playstation 3'ten daha iyi.Çarpıcı grafikler,canlı mekanlar , çoklu taktik seçenekleri ve repertuar'lı geniş bir futbol özellikleri ile büyük bir oylamaya yıldız aday.Geliştirilmiş top sürme , mücadele , 360 derece kontrol ve yeni denetim üzerinde daha fazla durulmuş.
Goller daha güzel.Savunma oyuncuları bazen saldırgan olabiliyor.Yeni animasyon , davranış ve kaleci hareketleri daha değişik ve otantik.Defans alanı mükemmel.Defans oyuncuları Savunma aralarındaki boşlukları doldurmak için birbirlerini uyarıyorlar.Defans oyuncuları topu aldıklarında bir atak yaratmak için boş alana yöneliyorlar. FIFA 11 harika görünüyor !

Personality+ ve ProPassing : Bu konu hakkında önemli değşiklikler var. Ama Personality+ ve ProPassing hakkında henüz birşey söylemek zor.

Çeviri : YaSaRCaN


Next-Gen Futbol Motoru : EA SPORTS'un fizik ve veri tabanlı futbol motoru teknolojisi PC için optimize edilmiştir.Oyuncular arasındaki denge , oyuncu kontrolü , hareketler ve sofistike topa dokunma bireyselliği ile sahada gerçek deneyimli , özgür ve fiziksel etkileşimi gerçekleştiriyor.


Next Gen Oynanış:Yükek kaliteli oyun , yenilikçi oyun modları ve Playstation 3 ve Xbox360'da 50'nin üzerinde ödül alan çarpıcı grafikler ve Gameplay PC'ye geliyor.


Sanal Pro : Oluşturmuş olduğunuz 3D avatarınız ile ; Canlı olarak gerçek hayattaki futbolu oynama fantazisi yaşayacaksınız.Her hangi bi modda kendinizi gösterebileceksiniz.230 başarı ile süperstar olmak için Sanal Pro online alın.


Özelleştirilebilir Set Pieces : Maç esnasında korner ve frikikleri özelleştirebilirsiniz.Bu tür yeteneklerinizi geliştirebilmek için Arena'ya gidebilirsiniz.


Practice Arena : Maça başlamadan önce ''Özellikli Uygulama Modu''nda bireysel ve takım becerileri çalışabilirsiniz.Takımınızın ve Savunma oyuncularının sayısını belirleyebilirsiniz.Yada tek başınıza pratik'te(Antranman)'da yapabilirsiniz.

360 ° Top Sürme : Klavye'yle oyuncuyu 8 yöne kontrol edebilirken; Joistik'le oyuncuyu 360° kontrol edebilirsiniz.Buda top sürmeyi mükemmel ölçüde güzelleştiriyor.Savunma oyuncuları arasında boşluk bulmak daha önce mümkün değilken ; 360 ° Kontrol sayesinde savunma oyuncuları arasında boşluk bulabilirsiniz.

Nitelikli Salya ( Skilled Dribbling) : Next Gen animasyon teknolojisi benzersiz kontrol sağlar.Yetenekli oyuncular şimdi yeteneklerini daha iyi gösterebilecekler.Son derece kontroller ile defans aralarına sızabileceksiniz.

Fiziksel Play (Physical Play):Maçlar çekişmeli olacak.Defans ile uzun ve çeşitli mücadeleler olacak.

Oyuncu Aciliyeti (Player Urgency):Oyuncuların top ile hareket halindeki hızı ve eylemi çok geliştirilmiş.Gerçeğe yakın bir hal almış tam bir NextGen.Oyuncularda daha akıllı konumlandırma ve farkındalılık sağlıyor.

Atak (Advanced Attacking) :Oyuncular ataklarda daha etkili bir boşluk arıyor.Atağı bazen terz kanada taşıyorlar.Ve atak seçeneklerini değiştirebiliyorlar.

Geliştirilmiş Savunma Seçenekleri(Improved Defending Options):Savunma oyuncuları tehlikeli yerlerde daha akıllı düşünebiliyor.Tehlikeli pozisyonlarda takım arkadaşları tarafından uyarılıyorlar.Gol fırsatlarını önlemek için çaba gösteriyorlar.

Kaleciler (Goalkeeper Intelligence):Kaleciler artık daha duyarlı ve güçlü.Topu nerede daha iyi ve aciliyetli kesmesi gerektiğini daha iyi algılıyorlar.Yavaş gelen topları daha iyi kontrol ediyorlar.Yeni kaleci animasyonları , daha değişik kaleci konumlandırma ve momentum sağlar.Buda bizlere çok daha gerçekçi bir oyun yansıtır.

Online Oyun : EA sunucularına bağlanmadan Host Lan partilari ile Arkadaşınızla online oyun oynayabilirsiniz.

PC Araçları : Yenilikleri artırmak için VOIP desteği eklenmiştir.

Futbol Dünya Entegrasyonu (Football World Integration): Global Pc afişleri , kendi yüzünüzü ve arkadaş listenizi oluşturmak için easportsfootball.com'a gidin.

Çarpıcı Next Gen Grafikler : Stadyumlar Next Gen ile harika görünüyor.Fifa 11; 62 farklı stadyum ile geliyor.

Komple Orjinallik : 30 resmi lisanslı lig, 500 lisanslı takım ve 15.000'den fazla oyuncu.

2 Responses so far.

  1. Fifa says:

    Merakla bekliyoruz, herkese oyunu orjinal almasını tavsiye ediyorum. Çok iyi yapmışlar bu sefer.

  2. Adsız says:

    Bugün aşşağıdaki sitelerimden sizin sitenize bağlantı vermek istedim.Fakat sizinde bunlara karşılık dizi siteme link vermenizi istiyorum.Ne dersiniz ? sibersahne.com chat sohbet mirc sohbet odaları mirc sohbet mırc sohbet muhabbet mirc sohbet odaları chat sohbet sohbet chat sohbet et chat gen mynet gabile chat roulette chat rulet chatroulette chatroulet mirc indir mirc indir blogger mirc chat sohbet sohbet.net siteler bunlar admin arkadaş.

Copyright © Murat PINAR - Modified By - Designed by